Dijital Fotoğrafçılık Dijital Pazarlama

Cep Telefonuyla Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları

Son dönemde artan mobil fotoğrafçılıkla birlikte yeni ihtiyaçlar ortaya çıktı. İşte bu ihtiyacı karşılayacak bir kitap: Fotoğraf Cepte

Uyum, zıtlık, renk gibi kompozisyon öğelerinden farklı ışık koşullarında en iyi çekim tekniklerine kadar farklı konu başlıklarını örnek fotoğraf ve yorumlarla işleyen kitap, Gazella Turizm’in uzmanlık alanı olan seyahat fotoğrafçılığına ağırlık verirken, son yıllarda dünya gündemini yönlendiren yurttaş gazeteciliğinin ve sosyal ağların önemine de değiniyor. Kitabın sonunda yer alan sözlük ise, temel fotoğrafçılık tekniklerine hâkim olmak için iyi bir başlangıç.

Cep Telefonuyla Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları

fotograf_cepte_kapak_ cep telefonu fotoğraf kitabı

Bu kitapta “Cep telefonuyla nasıl daha iyi fotoğraf çekebilirim?” sorusunun yanıtını bulabileceksiniz.

Gazella Turizm ve Türkiye’nin önde gelen gezi-belgesel fotoğrafçılarından Faruk Akbaş’ın kareleriyle hazırlanan Fotoğraf Cepte, cep telefonuyla fotoğraf çekmenin püf noktalarını dünyanın dört bir yanında çekilmiş örnek fotoğraflar ile anlatırken, fotoğraf sanatına ilgi duyan herkesi temel fotoğrafçılık bilgileriyle donatıyor.

Gazella Turizm’in foto-safari turlarının bir parçası olarak Gazella Yayınları’ndan çıkan kitap, cep telefonu fotoğrafçılığının temellerine ve imkânlarına giriş niteliğinde, ilgi alanına göre tüyoları paylaşıyor.

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Dijital Medya Uzmanı - Blogger

Yorum Yaz