Dijital Medya Dijital Pazarlama Dijital Reklam E Ticaret Haberler

Dijital Perakendecilik konuşulacak

Bu sene ikincisi düzenlenecek SAP Perakende Zirvesi, dijital teknoloji ve inovasyon alanında yenilikçi içeriği ile sektörün nabzını tutmaya hazırlanıyor. SAP, 10 Mayıs Salı günü ‘Dijital Perakendecilik’ teması ile gerçekleşecek zirvede katılımcıları dijital düşünmeye davet ediyor.

Bilgicagi.com’un haberine göre dünya ekonomisinin en dinamik ve yeniliğe açık sektörü perakende, hızla gelişen teknolojiler ile dijital dönüşümden en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Günümüzde perakendenin liderleri önceliklerini dijital düşünmeye verirken, aynı zamanda geleneksel satış kanallarıyla uyum içinde bir müşteri deneyimi sunmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt vermek üzere yol haritalarını belirliyor.

1461531002-2638-esi2016-Duyuru-BB-1200x545-c

Bu doğrultuda bu yıl ikincisi gerçekleşecek ve yılın en büyük perakende zirvelerinden biri olma özelliğini taşıyan ‘SAP Perakende Zirvesi’ dijital perakendeciliği masaya yatıracak. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP ev sahipliğinde düzenlenecek zirve, İstanbul Grand Tarabya Otel’de 10 Mayıs Salı Günü gerçekleşecek.

‘Dijital Perakendecilik’ teması çerçevesinde düzenlenen zirve, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, BMD ve Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun konuşmalarıyla başlayacak. Açılış konuşmalarına Koçtaş BT Direktörü Orkun Süer de Dijital Dönüşüm Programı kapsamında uygulamaya alacakları Müşteri Hizmetleri Bankosu süreçlerini ve mağaza içi satış personelini dijital ortamda yönetmelerini sağlayacak mobil uygulamayı sunacağı bir demo ile eşlik edecek. Zirvede ayrıca Schafer, Şölen, E-Bebek, Carrefour, Mavi ve A101 gibi alanında lider firmaların sektörü yönlendiren teknolojik gelişmeleri süreçlerine entegre ederek nasıl farklılaştıkları, örneklerle katılımcılar ile paylaşılacak.

Zirve; SAP Dijital Perakendecilik Çözümleri, Müşteri Deneyimi Çözümleri, Nesnelerin İnterneti ve Büyük Veri Yönetimi, Perakende Sektöründe SAP Bulut Çözümleri, Moda Yönetimi ve Üretimi Çözümü, Yeni Nesil IK Yönetimi, Talep Tahminleme ve Yenileme gibi konu başlıkları çerçevesinde gerçekleşecek.

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Sosyal Medya Uzmanı, Blogger

Yorum Yaz