Dijital Medya Dijital Pazarlama Dijital Reklam Haberler Teknoloji

E-Ticaret Konferansı 2016: Dijital dönüşüm ve E-CRM

E-ticaretin geleceğiyle ilgili konular konuşulurken artık en önde dijital transformasyon ve e-crm geliyor. İstanbul’un mayıs gündeminde dijital transformasyon var…

5. E-Ticaret Konferansı, 17 Mayıs tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Her yıl farklı bir ana temanın ele alındığı konferansın bu yılki ana teması, Dijital Transformasyon ve E-CRM.

Techinside’in haberine göre, Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren ve bu yıl beşinci kez düzenlenecek olan E-Ticaret Konferansı, 17 Mayıs’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek.

Salesforce ve Formalis’in katkılarıyla gerçekleşecek olan konferans kapsamında Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, Omnichannel ödeme sistemleri, çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve dijital transformasyon stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.

1460747090-5619-eticaret4

E-Ticaret Konferansı 2016: Dijital dönüşüm ve E-CRM

Konferanstaki bir diğer konuşmacı ise Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker. “Günümüz Türkiye’sinde Dijital Transformasyon ve Strateji” konulu bir sunum yapacak olan Baker, sunumunda risk yüzdesi düşük ama verimliliği yüksek dijital transformasyon projelerinin nasıl gerçekleşeceğine dair detaylı bir içerik sunacak. Ayrıca dijital transformasyon stratejilerine dair katılımcı kuruluşlara özel yol haritaları sunacak.

Salesforce Türkiye Mid-Market Satış Müdürü Egemen Ersan ve Formalis Satış-Pazarlama Direktörü Murathan Araz’ın da konuşmacılar arasında yer alacağı konferans Türkiye ve yurtdışından çeşitli konuşmacıları katılımcılarla buluşturacak.

Farklı sektörlerde ön plana çıkan E-CRM uygulamaları, dijital transformasyon, ödeme sistemleri, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi, ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer alıyor.

Kayıtların devam ettiği etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Sosyal Medya Uzmanı, Blogger

Yorum Yaz