Instagram Sosyal Haberler Sosyal Medya

Bilgisayardan instagram kullanma: En İyi Instagram Web Uygulamaları

Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da insanlar fotoğraflarını daha canlı ve öne çıkan bir şekle dönüştürmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü Instagram müthiş bir güç. Facebook boş yere 1 milyar dolar yatırmadı buraya. Haydi arkanıza yaslanın ve fotoğraflarınızı daha çok etkileşim alacak hale getirecek uygulamalara bir göz atalım.

Instagram’ın kendi sitesini webden de kullanabiliyorsunuz artık. Ancak tüm özellikler mevcut değil. Ayrıca aşağıdaki uygulamalar size daha fazlasını sunabiliyor.

Instagram

 İşte size Instagram’dan en iyi faydalanmak için 20 uygulama… Eğer listeye eklemek istediğiniz çok daha iyi uygulamalar varsa yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Gramgrab

Gramgrab basit bir web uygulaması. Instagram fotoğraflarınızı bir albüm haline getiriyor. Beğeni sayıları gibi özellikleri gösteriyor. Yüklendiği zamanı ve kullanılan filtreyi de gösteriyor. Tek tıkla bilgisayarınıza fotoğrafı indirebilirsiniz.

Gramgrab

Quickagram

Quickagram rasgele bir foto galeri ve haritadan Instagram fotoğraflarını incelemenizi sağlıyor. Tıkladığınızda orjinal büyüklüğünde açılır. Beğeni, paylaşım ve yorumlar da sayfada görünür.

Quickagram

Gramfeed

Gramfeed da Quickgram gibi fakat daha fazla özelliği var. Webde Instagram gibi tarama yapabiliyorsunuz ve kişileri takip edebiliyor, yorum yapabiliyor ve fotoğrafları beğenebiliyorsunuz.

Gramfeed

Copygram

Copygram Instagram’ın iPone uygulamasına neredeyse alternatif olabilecek güzellikte bir web sunumu var. Copygram sayesinde başkalarını takip edebiliyor, fotoğrafları beğenebiliyor ve yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca fotoğrafları bilgisayarınıza da indirebiliyorsunuz.

Copygram

Instac.at

Instac.at basit bir web uygulaması ilgili instagram fotoğraflarını etiket ve anahtar kelimeye göre aramak için. Başka bir özelliği yok. Fotoğrafa tıkladığınızda orjinal Instagram linkine gider.

Instac.at

Instagrille

Instagrille Instagram için masaüstü uygulaması. Bilgisayarınızdan mobil uygulama gibi görebiliyorsunuz. Ayrıca bildirim de alabiliyorsunuz.

Instagrille

Printstagram

Prinstagram Instagram fotoğraflarınızı bastırmak için güzel bir uygulama. Mini albümler, posterler ve yapışkanlar şeklinde alabiliyorsunuz.

Instagrid

Instagrid Instagram akışını izleyen bir uygulama.

Instawar

Instawar iki fotoğrafı kıyaslamak için kullanabilirsiniz.

Instawar

Instagram Popular Photos

Instagram Popular Photos genel fotoğrafları toplar ve size basit bir formatta gösterir. Orjinal hallerini de görebilirsiniz tıkladığınızda. Paylaşım ve yorum gibi özellikleri yok.

Followgram

Followgram instagram için tam özellikli bir web uygulaması.

Followgram

Extragram

Extragram da yine tam özellikli bir web uygulaması.

Extragram

Instarchive

Instarchive basit bir web aracı tüm instagram fotoğraf arşivinizi indirmek için.

Instarchive

Hashtagram

Hashtagram fotoğrafları slide show şeklinde gösteriyor.

Hashtagram

Webbygram instagramdaki tüm özelliklerli birlikte listeliyor fotoğrafları ama takip özellikleri yok.

Webbygram

Insta-great

Insta-great güzel bir akışta fotoğraflarınızı sunuyor. Rahatlıkla etiket arayabiliyor ve kullanıcı takip edebiliyorsunuz. Yorum ve beğeni özelliği de var.

Insta-great

Statigram

Statigram web alternatifinden daha fazlasını veriyor. Istatistikler, facebook tab ve timeline integration.

Statigram

INK361

INK361 normal bir web uygulaması.

INK361

Instagram Downloader

Instagram Downloader Instagram fotoğraflarınızı indirmek için basit bir web uygulaması.

Webstagram

Webstagram da Instagram fotoğrafları için web foto galerileri oluşturuyor. Ve tüm özellikler de mevcut.

Webstagram

Screenstagram

Screenstagram sadece sizin ve arkadaşlarınızın favori Instagram fotoğraflarını topluyor. Ve bunu ekran koruyucunuz yapabiliyorsunuz.

Screenstagram

Kaynakça: http://www.hongkiat.com/blog/useful-instagram-apps/

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Sosyal Medya Uzmanı, Blogger

Yorum Yaz