Sosyal Medya Twitter

Twitter Uygulamaları • En Kullanışlı En İyiler Listesi

twitter uygulamaları, kullanışlı twitter uygulamaları, en iyi twitter uygulamaları, twitter araçları, twitter uygulaması, twitter takipçi uygulamaları, twitter siteleri

Günlük hayatta sosyal medyada işinizi kolaylaştırabilecek birçok uygulama var. Bunlardan birkaçını sizler için derlemek istedim. Bakalım beğenecek misiniz?

Yorumlarınızı bekliyorum…

twitter-uygulamaları-kullanışlı-twitter-uygulamaları-en-iyi-twitter-uygulamaları-twitter-araçları-copy

İşte En İyi Twitter Uygulamaları Listesi:

Listeyi öncelikli olarak işimize yarayabilecek olanları derledim. Sonunda ise ekstradan ilgililerine birkaç uygulama tarifi ekledim. Siz de kendi tavsiyelerinizi yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

 

1. Manage Flitter

twitter takipçi uygulamaları, twitter siteleri

Basit bir takip etmeyenleri bulma, pasif kullanıcıları bulma, profil resmi olmayanları bulma, farklı dilde olan kullanıcıları bulma uygulaması. Çok kullanışlı. Ancak son zamanlarda ücretli versiyonlarına geçiş yapmaya başladı. Yine de belli orana kadar kullanılabilir. İşinizi görür.

2. Tweepi

en iyi twitter uygulamaları, twitter araçları

 

Tweepi de yine benzer bir şekilde takip etmeyenleri bulma işine yarıyor. Ayrıca en güzel özelliklerinden biri de bir kullanıcının takipçilerini belli özelliklere göre filtreleyebiliyorsunuz. Takip etmek ve takibi bırakmak için çok güzel filtreleme özellikleri sunuyor. Tavsiye ederim.

3. Tweet Eraser

twitter uygulamaları, kullanışlı twitter uygulamaları, tweet silme, tweet eraser

 

TweetEraser kendi tweetlerinizden belli kelimelerle arama yaparak veya toplu silmeye yarıyor.

 

 • Hootsuite

  4 . Hootsuite

  Hootsuite  browser tabanlı bir sosyal medya yönetim uygulaması. Özellikle farklı hesapları tek panelden yöneten şirketler için geliştirilmiş. Zamanlama ve raporlama özellikleri mevcut. Pro kullanıcılar için daha detaylı özellikler de var. Türkiye ile ilgilenen bir ekipleri de var. Ofisleri Londra’da. Büyük şirketler için arayıp iletişime geçiyorlar.

  tweetdeck, twitter uygulamaları, kullanışlı twitter uygulamaları, en iyi twitter uygulamaları

  • 7. TweetDeck

   Browser tabanlı ve masaüstü özelliğiyle kullanıcıların onlarca hesabı tek bir panelden yönetmelerini sağlayan bir platform. Aynı zamanda belli kelimelerle yapılan paylaşımları anlık takip edebilir. Hashtag listelerinde belli kriterlerle bütün paylaşımları görebilirsiniz. Zaman ayarlı paylaşımlar yapabilirsiniz. Twitter’ın satın alarak geliştirdiği bir uygulama.

   Manage%2520flitter

  • 8. ManageFlitter

   Tweetlerinin ulaşım potansiyelini ve ne zaman tweet atması gerektiğini merak eden şirketler için ideal bir uygulama. Ayna zamanda takip etmeyenleri, pasif kullanıcıları, spam kullanıcıları da ayıklama imkanı veriyor.

 • My%2520first%2520tweet

 • 5. MyFirstTweet

  MyFirstTweet Twitter kullanıcılarının ilk tweetlerinden oluşan büyük bir database kurdu.

Twitterfeed

twitterfeed, en iyi twitter uygulamaları, twitter araçları

Eğer blogunuz var ve bir akışı sunmak istiyorsanız RSS bağlantılarınızı otomatik twittera bağlayabilirsiniz. Dilediğiniz seçenekler mevcut.

Aşağıdakiler de ekstradan çok meraklıları için kullanılabilecek uygulamalar:

Bioischanged

 • BioisChanged.com

  Profil güncellemeleri ve fotoğraf değişikliklerini anlık takip edebilirsiniz. Twitter arkadaşlarınızın profil ve fotoğraf güncellemelerini takip eder.

  Destroytwitter-900-90
 • Destroy Twitter

  Destroy Twitter arka planda işlerinizi yaparken anlık tweet atmanızı sağlayan bir uygulama. Bu Adobe AIR uygulaması birçok filtreleme ve özelleştirme seçeneği de sunuyor.

 • Intweets

 • InTweets

  InTweets ilgi alanınıza göre takip kanalları oluşturma ve ilginize göre tweetleri takip etmenizi sağlıyor.

 • Snapbird

 • SnapBird

  SnapBird tweetleriniz için bir Google özelliği gösteriyor. Kendi tweetleriniz veya bir başkasınınkiler arasından kelime bazlı aramalar yapabiliyorsunuz. Bu özelliği artık Twitter Gelişmiş Arama ile de yapabilirsiniz.

 • Byebyebirdie

 • ByeByeBirdie

  Mac kullanıcıları için sizi takibi bırakan biri olduğu anda sizi uyarır.

  Favstar

 • FavStar

  Yeni tweetler keşfetme, yeni kullanıcılar bulma gibi işlemler yapıyor. Kendi tweetlerinizden en çok beğenilen ve retweet edilenleri de görebilirsiniz.

  Twidom

 • Twitdom

  İstediğiniz uygulamayı burada bulamadıysanız Twitdom ‘app store’ gibi isteğinize uygun uygulamaları bulabileceğiniz bir market. Kategori ve özelliklere göre iki binden fazla uygulama arasından seçebilirsiniz.

   

  Kaynak isterseniz: http://www.digitaltrends.com/social-media/best-twitterclients-for-pc-and-mac/

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Sosyal Medya Uzmanı, Blogger

Yorum Yaz