Hakkımızda

Bu platform özellikle dijital medya alanına adım atmak isteyen ve bu sektörlerde çalışıp kendini yeni teknolojilere uyumlu olarak yetiştirmek isteyenlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca dijitalde büyümek isteyen şirketler için de bir rehber özelliği taşımaktadır.

Portalımızda sektörde çalışmak veya şirketini ilerletmek isteyen birinin A’dan Z’ye bilmesi gereken bütün adımları tek tek işlemeye çalışacağız.

Dijital Medya okulları gibi seminer ve programlara katıldığımızda karşılaştığımız en büyük sorun katılımcıların tamamının aynı seviyede olmamasıdır. Elbette bu tür eğitimlerin de katkısı büyüktür ancak bu sadece bir temeldir. Sunum ve seminer verenler genel bir kitleyi baz alırlar ve birçok kişinin ilgisi dağılabilir. Bildiğiniz şeyleri tekrar tekrar duymak sıkıcıdır ve yeniliklere karşı aranızda mesafe oluşmaya başlar. İşte bu noktada temel bazı eğitimleri canlı aldıktan sonra devamını kendinizin tamamlaması büyük bir kurtarıcı olacaktır.

Biz de burada ‘Kim neye ihtiyacı varsa onu alsın’ prensibiyle hareket etmeye çalışacağız. Şikayet, eleştiri ve katkılarınız için aşağıdaki iletişim panelinden bize ulaşabilirsiniz.

Farklı başlıklar altında paylaşımlarımız olacak. Bunlardan şimdilik şu başlıkla başlıyoruz:

Dijital Yerliler ve Dijital Göçmenler İçin Dijital Medya Okulu

DijitalRehberim.com sektördeki kişileri geleceğin bilgi, beceri ve donanımlarıyla donatmayı amaçlar. Sektörün bütününe bir araştırma ve geliştirme merkezi olarak hizmet verir. 

Teknoloji ve medyanın birleştiği bir enstitü olarak hizmet vermeyi amaçlayan bu online platform aynı zamanda eğitim ve pratiği de birlikte sunmayı hedeflemektedir. 

Sosyal ağlar ve dijital medya e-ticaretin hayati bir parçası oldu.

Bu online okul ise dijital pazarlama öğrencileri ve mesleğin ileri gelenlerine Facebook, Twitter,  Google+, Tumblr, LinkedIn, YouTube, Instagram gibi sosyal medya ağlarını temelden nasıl açacağını ve profesyonel bir şekilde nasıl kullanılacağına kadar öğretmeyi amaçlar.

Herkesin kendi çalıştığı alanı vardır ancak bütün pazarlama ve reklamcıların hangi alanda olursa olsun bilmesi gereken temel teknolojik bilgiler vardır. Biz size kendi alanlarınızda ekstra birşeyler sunma lüksümüz pek yok ama sizi teknoloji ile donatabiliriz.

Böylece sosyal medyayı ve teknolojiyi içeriklerimizi zenginleştirmek, kişisel markanızı oluşturmak ve hikayelerinize ziyaretçi çekmek için kullanabilirsiniz.

Bu platformun amaçları:

  • Dijital medyanın temellerini anlama
  • Temel yeni medya etiklerini öğrenme
  • Sosyal medya güncellemeleri yayınlama ve toplumla etkileşime geçme
  • Kişisel markalarını geliştirmek için en iyi dijital medya pratiklerini edindirme
  • Sosyal medyayı kullanarak kişisel bloglarına trafik sağlama
  • Sosyal medyadan sorumlu bir şekilde kuruma da zarar vermeden son dakika haberi verme
  • Sosyal medya uygulamaları vasıtasıyla hesaplar yönetme
  • Google araçlarını öğrenme ve kullanma
  • Belli bir sosyal medya politikası belirleme ve takip etme

Aşağıdaki iletişim kutusundan bize ulaşabilirsiniz:

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Yorum Yaz