Dijital Medya iPhone Programlar Teknoloji Telefon Uygulamalar

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken 10 uygulama! (ilginç iPhone uygulamaları)

iPhone 6s’ınızla Yapabileceğiniz 6 Şey1.Slice

screen322x572

Siz de ürünü takip etme ve teslim alma süresiyle harcanan zamanın online alışverişin hızının, etkinliğinin ve kolaylığına karşı ağır bastığını düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse Slice uygulaması otomatik olarak sizin adınıza ürünleri takip ederek ve gerçek-zamanlı güncellemeler göndererek sizi bu yükten kurtarabilir.

2.Amount

screen322x572-1

Bu küçük uygulama sizin yemek yapma, alışveriş yapma ve hatta yakıt tüketim oranınızı hesaplama stresinizi bile sizden alabilir. Bu uygulamayı kendiniz için farklı birimleri yeni bir sisteme dönüştürebilir ve siz de canlı veriye ulaşabilirsiniz.

3.Waze

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken, hayat kolaylaştıran 10 uygulama!

Trafik bizi toplantılara geç bıraktığı için hayatımızın felaketi olabilir, ama yüzleşmemiz gereken bir gerçek var; bizi biraz sinirli olmaktan daha güçlü duygularla bırakıyor. Waze gerçek zamanlı trafik bilgisini kazalar ve yol çalışmaları dahilinde paylaşarak sizin trafik yoğunluğundan kaçınmanızı ve alternatif yollardan varış noktanıza varmanızı sağlıyor.

4.Open Table

screen322x572-2

Open Table arkadaşlarıyla rastgele yemeklere çıkmayı seven ama rezervasyon süresiyle, boş masa beklemesiyle canından bezen insanlar için inanılmaz derecede kullanışlı bir uygulama. Bu uygulama ile yerel bir restoranı bağımsız değerlendiricilerin yorumlarıyla seçebilir, restoran saatlerine ve menüsüne bakabilirsiniz.

5.HiFutureSelf

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken, hayat kolaylaştıran 10 uygulama!

Hiç bir yerde olmayı veya bir şey yapmayı o konuyla ilgili bir mesaj alana kadar unuttunuz mu? HiFutureSelf ile kendinize mesaj gönderebilir ve hatırlatmalarda bulunabilirsiniz.

6.Pocket

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken, hayat kolaylaştıran 10 uygulama!

Eğer günlük iş-ev yolculuğunuzu güncel haberler, etkinlikler, eğlenceli videolar ile biraz rahatlatmak istiyorsanız bu uygulama tam sizlik. Bu uygulama sizin ilginç makaleleri, sayfaları ve videoları tek bir yerde depolamanıza ve daha sonra rahatça çevrimdışı olarak erişebilmenize olanak veriyor.

7.Audible

screen322x572-4

Sürücüler için işe gitme bezginliğinin rahatlatıcı bir yolu olan Audible uygulaması sizin en çok satan romanlara ve de kurgusal olmayan yayınlara erişmenizi sağlıyor.

8.AroundMe

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken, hayat kolaylaştıran 10 uygulama!

Bu uygulama kaybolan veya kararsız olan herkes için harika; uygulama en yakındaki kahve dükkanından benzin istasyonuna, sinemaya kadar sizin yakınızdaki birçok şeyi aramanızı sağlıyor.

9.Fastcustomer: Hızlı Müşteri Servisi

Her iPhone kullanıcısının sahip olması gereken, hayat kolaylaştıran 10 uygulama!

Kimin bugünlerde otomatik sistemlerde bekletilmeye zamanı var? Kesinlikle biz değil! Bu uygulama ile açılan menüden şirket ve departmanı seçin, numarayı girin ve uygulama size şirketi arattıracak.

10.Genius Scan

screen322x5721

Bir belgenin telefonla resmini çekerek onu kullanılabilir hale getirmek istiyorsunuz ama bilgisayarınızda fotoğrafın okunmadığını fark ediyorsunuz! Bu uygulama ile artık öyle değil! Bu uygulama telefonunuz ile resmi taramanızı ve de bilgisayarınıza PDF olarak doğru ve kullanışlı bir resim olarak yüklemenizi sağlıyor!

Orijinal makale için tıklayınız.

Featured photo credit: Pixabay via pixabay.com

Yazar hakkında

mm

Büşra Uğral

Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı. Dijitalrehberim.com profesyonel blog yazarı.

Yorum Yaz