Dijital Medya Google İnternet

İşte İnternet Yasaklarına Ücretsiz ve Limitsiz Çözüm!

İnternet sansürlerine karşı en kesin çözüm olan VPN uygulamalarına bir yenisi eklendi. Ücretsiz ve limitsiz Opera VPN aynı zamanda reklam engelleyici görevi de görüyor.

Opera Software’dan yeni uygulamalar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yerleşik VPN ve reklam engelleyici içeren masaüstü sürümünü duyuran şirket, mobil tarafta da Opera Mini tarayıcıya bu yeni özellikleri eklemişti. Opera’nın son hamlesi ise bağımsız bir VPN uygulaması oldu. Ücretsiz ve limitsiz olarak sunulan uygulama VPN özelliğinin yanı sıra reklam engelleyici görevi de görüyor.

1

Tamamen Ücretsiz ve Limitsiz!

App Store’da yerini alan Opera VPN ülkemizden de indirilebilir durumda. 5 farklı ülkeden internete çıkma şansı sunan Opera’nın yeni VPN uygulaması sayesinde internet sansürleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Uygulamanın reklam engelleme özelliği ise Chrome, Safari, Opera, Firefox ve Puffin tarayıcılar ile birlikte kullanılabiliyor. Uygulamanın Android sürümü şu an için bulunmuyor ve resmi bir açıklama yok. Belki, önümüzdeki günlerdeOpera VPN’in Android sürümü de Google Play Store’daki yerini alabilir.

 

Kaynak: www.webtekno.com

Yazar hakkında

mm

Hüseyin İbrahim Demir

Web İçerik Uzmanı • Dijital Ekonomi, Online Bankacılık, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Dijital PR, Dijital Finans, Dijital Devlet

Yorum Yaz