Dijital Medya Haberler Programlar Uygulamalar

Bu 10 Araç ve Kaynak İle Kendi İşinizi Başlatın!

Kendi işimi kurmak istiyorum: Kendi işini kurmak isteyenlere tavsiyeler

  1. Square Upsquare-1024x486

Bu araç işinizi internet bağlantısı bulabildiğiniz herhangi bir yerden yönetmenizi sağlayan bir araç. Mobil satış noktası, mobil fatura kesme ve ayrıca envanter yönetimi de sağlıyor. Offline da çalışıyor.

  1. Aweberaweber-1024x473

Mail pazarlamasına mı ihtiyacınız var, Aweber size mail listesi yaratmanız, her şeyi güncel tutmanız ve müşterilere düzenli güncellemeler göndermeniz için gereken desteği sağlıyor. Aweber 30 gün boyunca ücretsiz.

  1. AsanaAsana-1024x488

Bütün proje yönetimi ihtiyaçlarınıza karşılık Asana kullanmanız gereken araç. Uygulama içi hafızanız olacak, Google Docs ile senkronize edebilecek ve de takım üyeleri için bildirim yollayabilecek ve alabileceksiniz.

  1. Virtual Hosted PBXVirtual-Hosted-PBX-1024x485

Bir PBX telefon sistemine ihityaç duyuyorsanız en iyi sağlayıcıyı seçmeniz gerekir. Virtual PBX’de en iyi sağlayıcılara verilen geri bildirimleri görebilir ve en iyi seçimi yapmak için ne bilmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  1. Wufoowufoo-1024x485

Bu araç sizin formlar ve daha birçok şey yaratmanızı sağlıyor. Form dahilinde ödemeler gibi üçüncü parti servislerini entegre edebilirsiniz ki hayatınız çok daha kolay hale gelir.

  1. Startup Stashstartups-tash-1024x485

Bütün küçük iş araçlarınızı ve yazılım sisteminizi tamamen organize edebileceğiniz bir şey ister misiniz? Startup Stash bunun için var. Organize bir araç ve de kategoriler kullanımı kolay olması için basit bir şekilde sıralanmış.

  1. HootsuiteHootsuite-1024x482

Sosyal medyanızı Hootsuite ile kolay bir şekilde yönetin. Sosyal ağlarınızı yönetmenize, mesajlarınızı düzenlemenize, kitlenizin katılımını elde tutmaya ve hatta panodan ROI ölçmenize bile yardımcı olur.

  1. F6sf6s-1024x485

 

Burada hızlandırıcı programlar gibi fırsatların listesini bulacaksınız. Ayrıca startuplar, kurucular ve melek yatırımcılar için Facebook gruplarındaki linklere ulaşacaksınız. Biraz araştırma yapmanız gerekli ama en azından kaynak sağlamak için ihtiyacınız olan her şey en azından bir yerde.

  1. EchosignAdobe-1024x488

Eğer Echosign kullanıyorsanız rekabette gerçekten öne geçebilirsiniz. İş sürecinize Document Cloud eSign hizmetlerini eklemenize izin verdiği gibi beş kata kadar daha hızlı bir şekilde küçük işlerinizi de yönetmenizi sağlıyor.

  1. AngelListAngel-1024x482

Tam olarak bir araç olmasa da, AngelList işiniz için gerçekten de sahip olmanız gereken bir şey. Sizin ürün ve iş açılışlarını listelemnizi sağlar ve hatta aday yatırımcıları bile araştırmanıza olanak verir.

Kaynakça: http://www.lifehack.org/276885/start-your-own-business-with-these-10-tools-and-resources

Featured photo credit: Sebastiaan ter Burg via flickr.com https://www.flickr.com/photos/ter-burg/8969236747

Yazar hakkında

mm

Büşra Uğral

Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı. Dijitalrehberim.com profesyonel blog yazarı.

Yorum Yaz