Apple

Türkiye'de İkinci Apple Store Nereye Açılacak?

Apple Türkiye’deki harcamalardan memnun kalmış olacak ki ikinci mağazasını açmaya karar verdi. Peki nereye açılacak? İşte detaylı bilgiler.

Apple Türkiye‘deki ikinci mağazası yani ikinci Apple Store‘unu da İstanbul‘da açacak. İlk Apple Store‘u 5 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Avrupa Yakası’nda Zorlu Center AVM’de açmıştı.

Ticaret Sicil Gazetesi’ne gönderilen bilgiye göre Apple, ikinci mağazasını İstanbul Anadolu Yakası’nda açacak.

Acıbadem Akasya AVM’de açılacak olan ikinci Apple Store için çalışmaların önümüzdeki aylarda başlaması ve mağazanın 2015 yılı içerisinde açılması bekleniyor.

Apple‘ın ilk mağazasının da bulunduğu Zorlu Center AVM ile ikincimağazanın açılacağı Akasya AVM arası aslında pek uzak sayılmaz. Aynı metrobüs hattı üzerine bulunan iki alışveriş merkezi arasındaki mesafe trafiğin olmadığı bir günde sadece 5 – 6 dakikaya kadar düşebiliyor.

ikinci apple store türkiye nerede açılacak

Zorlu Center AVM’deki Apple Store:

 https://www.apple.com/tr/retail/zorlucenter/

Apple Store
Zorlu Center
Koru Sok. No:2
Beşiktaş İstanbul 34340
(0212) 708 3700

Yol tarifi ve harita

Çalışma saatleri:
Pzt – Paz: 10:00 – 22:0

Apple Sitesinde Tanıtımı:

Apple ürünlerini deneyin. En iyi aksesuarlardan oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Ve tüm sorularınıza bilgili bir Uzman’dan yanıt alın. Yeni bir Apple ürünü satın aldığınızda, siz daha mağazadan ayrılmadan önce kurulumunu bile yapabiliriz.

Uzmanlarımız Apple ürünlerini herkesten daha iyi bilir. Öneriye ihtiyacınız varsa veya bir test sürüşü boyunca sizi yönlendirecek birini istiyorsanız, bize sormanız yeter. Tüm sorularınızı yanıtlamak için gereken zamanı ayıracağız ve size en iyi aksesuarları önereceğiz. Komisyonla çalışmadığımız için, size istemediğiniz bir şeyi satmaya çalışmayacağız.

Satın aldığınız Apple ürününün tam istediğiniz şekilde kurulmasını sağlayacağız. Siz daha mağazadan ayrılmadan önce, yeni Apple ürününüzün temel özelliklerini göstereceğiz ve kişilerinizi aktaracağız. iCloud’u kullanmaya başlamanıza, harika uygulamalar bulmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacağız.

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Dijital Medya Uzmanı - Blogger

Yorum Yaz