Sosyal Haberler Sosyal Medya Twitter

Twitter tüm tweetleri silme uygulaması ve programı

Twitter tüm tweetleri silme işlemi için yapmanız gereken çok basit bir işlem. Ancak tüm tweetleri silmeden önce tekrar geri alamayacağınızı aklınızda bulundurun. Twitter tüm tweetleri silme kodu da var ancak size vereceğim uygulama sayesinde kodlarla uğraşmaya gerek kalmadan bütün tweetleri silme işinizi kolayca halledebileceksiniz. Tüm tweetleri silme uygulaması sayesinde toplu tweet silme yapabileceksiniz. Size tavsiye edeceğim bu çok özel tüm tweetleri silme programı ile en başından beri atılan tweetleri silme işlemini tek tuşla yapabileceksiniz.

Twitter tüm tweetleri silme program ve uygulaması

Tweetdelete.net adresine gidiyorsunuz ve ayarları yaparak işlemi başlatıyorsunuz. Bir müddet sonra hesabınız temiz bir şekilde sizin oluyor.  Dilerseniz üç ay gibi belli bir süreden önceki tweetlerinizi de silebiliyorsunuz. Hatta işlemi otomatiğe bağlayıp siz artık geri dönüp bakmadan da sürekli olarak üç aydan önceki tweetlerinizi silebiliyor.

Twitter tüm tweetleri silme

DİKKAT!

İşlemi başlatmadan önce kırmızı yazılı kısmın seçili olmadığından emin olun. Eğer tüm tweetlerinizi silmek istiyorsanız bu seçeneği işaretleyebilirsiniz.

1. Adım: Tweetdelete.net adresine giriş yapıyorsunuz, ‘I have read and agree’ seçeneğini onaylıyorsunuz.

Twitter'da Toplu Tweet Silme Twitter tüm tweetleri silme

2. Adım: Sizin Twitter hesabınızdan yetki isteyecektir. ‘authorize app’ seçeneğini tıklayarak yetkilendirmeyi yapıyorsunuz.

toplu tweet silme siteleri

3. Adım: Karşınıza çıkan sayfadan süreyi seçerek diğer iki seçeneğin üzerindeki işaretleri de kaldırarak ‘Activate TweetDelete’ tuşuna basabilirsiniz.

Twitter'da Toplu Tweet Silme Programı

4. Adım: Hepsi bu kadar. Eğer uygulamaya güvenmiyor ve işiniz bittikten sonra tekrar kaldırmak istiyorsanız Twitter ayarlarınıza giderek, uygulamalar kısmından ‘erişimi kaldır’ diyerek kurtulabilirsiniz.

Bu işlemi adım adım izlemek için ilgili makalemize göz atabilirsiniz:
Twitter’ın Kendi Kendine Takip Etme, RT Yapma, Tweet Atma ve DM Göndermesini Engelleme

Diğer Toplu Tweet Silme Programları

TwitWipe.com adresine giderek giriş yapmak için uygulamaya izin verin. “Get Started” tuşuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Deleteallmytweets.com tek seferde 1000 tweet silmeye yarıyor.

Tweetdeleter.com başka bir tweet silme sitesi.

UYARI:

Tweetler silindikten sonra tekrar geri alınamaz. O yüzden eğer saklamak istedikleriniz varsa öncesinde bir kopyasını alabilirsiniz.

Uygulamalara erişimi kaldırdığınızdan emin olun. Yoksa sürekli olarak tweetlerinizi silebilirler.

Etiketler: tüm tweetleri silme ekşi, twitter tüm tweetleri silme kodu, bütün tweetleri silme, tüm tweetleri silme uygulaması, twitter tüm favorileri silme, toplu tweet silme, tüm tweetleri silme programı, atılan tweetleri silme

Yazar hakkında

mm

Agah Alptekin

Sosyal Medya Uzmanı, Blogger

1 Yorum

Yorum Yaz