Teknoloji

Telefon boyutunda mikrodalga fırın: Wayv Adventurer!

Kamp ve turistik gezi gibi etkinliklerde çok nadiren de olsa fırın ve ocak gibi pişirme ekipmanlarına ihtiyaç duyulabiliyor. Wayv Adventurer adlı mini mikrodalga fırın ise sandviç ve parça et gibi hacimsel olarak küçük boyutlu gıdaları ısıtma görevi görerek yiyeceklerinizi taze bir şekilde yiyebilmenize olanak sağlıyor.

2014’te kurulan Wayv adlı firmanın projesi olan Adventurer, bağış kampanyalarıyla 2 yıl önce 150.000 pound’luk bir yardım toplamayı başardı. Kompakt tasarıma, sağlam ve hafif bir gövdeye sahip olan Wayv Adventurer, cebinize girebilecek büyüklüğüyle yanınızda bulunan gıdaları her daim ısıtabilmenizi sağlıyor. İçerisinde 100 ile 500 ml arasında gıda ısıtılabilen cihaz değiştirilebilir li-ion piller ile çalışıyor. Bir tam şarjda yaklaşık 30 dakika hizmet verebilen mini mikrodalga fırının kamp yerlerinde kullanımının yasal olduğunu belirtelim.

Wayv Adventurer

Sadece 305 x 128 mm’lik boyuta ve 1.2 kg ağırlığa sahip olan Wayv Adventurer, geçtiğimiz hafta düzenlenen bir teknoloji forumunda teknoloji meraklılarının görücüsüne çıkarıldı. 199 dolarlık fiyatıyla önümüzdeki yıl satışa sunulması planlanan mini mikrodalga fırının Amerika dışında Avrupa ve dünya genelinde satışa açılıp açılmayacağı ise şuanda belirsizliğini koruyor.

Kaynak: www.scrool.com.tr

Yazar hakkında

mm

Hüseyin İbrahim Demir

Web İçerik Uzmanı • Dijital Ekonomi, Online Bankacılık, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Dijital PR, Dijital Finans, Dijital Devlet

Yorum Yaz